Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė įteikė kredencinius raštus Armėnijos prezidentui

Sukurta 2019.09.15 / Atnaujinta 2019.09.15 11:11
   Lietuvos ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė įteikė kredencinius raštus Armėnijos prezidentui
   Lietuvos ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė įteikė kredencinius raštus Armėnijos prezidentui
   Lietuvos ambasadorė I. Stanytė-Toločkienė įteikė kredencinius raštus Armėnijos prezidentui

   Rugsėjo 13 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijos Respublikoje Inga Stanytė-Toločkienė įteikė skiriamuosius raštus Armėnijos Respublikos prezidentui Armenui Sarkisianui. Susitikimo metu ambasadorė perdavė Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimus.

   I. Stanytė-Toločkienė pabrėžė, kad Lietuva remia Europos Sąjungos (ES) ir Armėnijos bendradarbiavimo stiprinimą, įgyvendinant ES ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimą. Ambasadorė patikino, kad Lietuva yra pasirengusi stiprinti dvišalius politinius ir ekonominius ryšius bei perduoti savo patirtį vykdant struktūrines reformas tokiose srityse kaip teisės sistemos reforma, kova prieš korupciją, aplinkosauga ir atsinaujinanti energetika.

   Prezidentas A. Sarkisianas pažymėjo, kad Lietuvą ir Armėniją sieja bendros europinės vertybės, šalys turi potencialą stiprinti ryšius informacinių technologijų, dirbtinio intelekto, branduolinės  saugos, švietimo ir kultūros srityse.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1572958658_3025514.jpg

   Lapkričio 5 dieną Nacionaliniame Armėnijos architektūros ir statybos universitete buvo įteikta trečioji Jurgio Baltrušaičio jaunesniojo vardo premija.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   2019 11 04 L. Linkevičius su Čekijos UR ministru.jpg

   Lapkričio 4 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Prahoje susitiko su Čekijos užsienio reikalų ministru Tomašu Petričeku.

   Dvišaliai santykiai »
   1.jpg

   Spalio 30 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė su Armėnijos ministru Pirmininku Nikolu Pashinyanu aptarė Lietuvos ir Armėnijos santykių politinę ir ekonominę darbotvarkę, bendradarbiavimą Rytų partnerystės rėmuose, pasikeitė nuomonėmis dėl Kalnų Karabacho konflikto sprendimo.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   Dalyviai 2.jpg

   Spalio 22 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo projekto „Vieningas Sisiano regiono medaus prekės ženklas“ baigiamajame renginyje. Tikimasi, kad projekto metu sukurtas prekės ženklas padės regiono bitininkams pasiekti pirkėjus Armėnijoje.

   Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
   photo_Territorial Adm1.jpg

   Spalio 18 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Teritorinio administravimo ir infrastruktūros ministru Surenu Papikyanu. 

   Dvišaliai santykiai »
   photo.php_Defence5.jpg

   Spalio 15 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Gynybos ministru Davidu Tonoyanu. Susitikimo metu ambasadorė pažymėjo, kad Lietuva suinteresuota stiprinti santykius su Armėnija, remia demokratinių reformų įgyvendinimą, yra pasirengusi dalintis gerąja patirtimi įvairiose srityse.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata