Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius dalyvavo Taškente vykusioje tarptautinėje konferencijoje

Sukurta 2018.03.28 / Atnaujinta 2018.03.28 14:56
  Lietuvos ambasadorius dalyvavo Taškente vykusioje tarptautinėje konferencijoje

  Kovo 26-27 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijos Federacijoje ir Uzbekistano Respublikai Remigijus Motuzas Taškente dalyvavo tarptautinėje aukšto lygio Afganistanui skirtoje konferencijoje „Taikos procesas, bendradarbiavimas saugumo srityje ir regioniniai ryšiai“ (Peace Process, Security Cooperation and Regional Connectivity).

  Konferencijoje dalyvavo Afganistano ir Uzbekistano prezidentai, aukšto rango diplomatai iš daugiau kaip 20 šalių, taip pat tarptautinių organizacijų – Jungtinių Tautų, NATO ir ES – atstovai, tarp jų ES vyriausioji įgaliotinė užsienio reikalams ir saugumo politikai Federica Mogherini.

  Uzbekistano sostinėje vykusioje konferencijoje priimta Taškento deklaracija, kurioje akcentuota, kad taikos procesas turėtų būti sureguliuotas pačių afganistaniečių pastangomis, vadovaujantis JT Generalinės Asamblėjos ir Saugumo Tarybos rezoliucijų nuostatomis.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1214uzbekistanas.jpg

  Gruodžio 13 dieną Uzbekistane vyko Lietuvos ir Uzbekistano politinės konsultacijos, kurioms vadovavo abiejų šalių užsienio reikalų viceministrai – Darius Skusevičius ir Dilšodas Achatovas.

  Dvišaliai santykiai »
  20180508_091304.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 7-8 dienomis su darbo vizitu lankėsi Uzbekistane. Vizito tikslas – skatinti dvišalius ekonominius–prekybinius santykius su šia sparčiai besivystančia Vidurinės Azijos valstybe.

  Dvišaliai santykiai »

  Gegužės 7–9 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Uzbekistano Respublikoje. Ministras vizito vyksta Uzbekistano užsienio reikalų ministro Abdulazizo Kamilovo kvietimu.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata