Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministras lankysis Prancūzijoje

Sukurta 2019.11.11 / Atnaujinta 2019.11.11 16:25

Lapkričio 11–13 dienomis ministras Linas Linkevičius dalyvaus antrajame kasmetiniame Paryžiaus taikos forume, kur pasisakys inauguraciniame „Informacijos ir demokratijos“ forume.

Vienas svarbiausių Forumo tikslų – tapti tarptautine idėjų, iniciatyvų ir projektų platforma, kuri efektyviai prisidėtų prie geresnio tarptautinio bendradarbiavimo siekiant pažaboti didžiuosius visuotinius iššūkius, teisingesnės ir sąžiningesnės globalizacijos bei veiksmingesnės daugiašalės sistemos. Forumo metu pristatomi projektai turi pasiūlyti konkretų sprendimą tarpvalstybinio pobūdžio iššūkiui ar problemai ir būti susiję su viena iš 6 pagrindinių temų – taika ir saugumas, vystymasis, aplinkosauga, naujosios technologijos, įtrauki ekonomika, kultūra ir švietimas.

Paryžiaus taikos forume kviečiami dalyvauti valstybių, vyriausybių vadovai ir atstovai, tarptautinės ir nevyriausybinės organizacijos, verslo įmonės ir kiti suinteresuoti globalios valdysenos veikėjai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
2d9e547b-31cb-453a-a25d-007fcb1e1b57.JPG

Gruodžio 20 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė pusryčius-diskusiją su Prancūzijos prezidento patarėju Europos klausimais Clémentu Beaune‘u, kuriame taip pat dalyvavo Šiaurės ir Baltijos šalių ambasadoriai Prancūzijoje.

Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
Photo 3.JPG

Gruodžio 15 dieną tradicinio kalėdinio Prancūzijos lietuvių bendruomenės susitikimo metu Paryžiaus Šv. Augustino bažnyčioje surengta iškilių bendruomenės veikėjų – Ričardo Bačkio ir Perkūno Liutkaus – pagerbimo ceremonija.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
IMG_3333.jpg

Gruodžio 14 dieną Savojoje, Prancūzijoje, prasidėjo kino festivalis „Les Arcs“, kuriame dėmesys krypsta į partnerių ketvertą – Lietuvą, Latviją, Estiją ir Suomiją. Reikšmingoje profesionalų ir kino mylėtojų susitikimo vietoje investuotojams bei sprendimų priėmėjams pristatomi stipriausi Europos kino projektai, filmai ir talentai. Kartu su partnerėmis į dėmesio centrą patekusi Lietuvos kino industrija atstovaujama atrankas su savo projektais įveikusių lietuvių.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
20191212 Lithuanian Embassy Honorary Consul Meeting Paris 850_8818 Photo  Ludo Segers .JPG

Gruodžio 12 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė susitikimą su Lietuvos garbės konsulais Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
49202650858_448df9341a_o.jpg

Gruodžio 10 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas įteikė skiriamuosius raštus Prancūzijos prezidentui Emmanueliui Macronui.

Dvišaliai santykiai »
111.JPG

Gruodžio 7 dieną istoriniame Paryžiaus istoriniame Marais kvartale, garsiojoje „Espace Commines“ ekspozicijų erdvėje buvo atidaryta Lietuvos ir Prancūzijos diplomatinių santykių 100-mečiui paminėti skirta šiuolaikinių Lietuvos menininkų paroda.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

Naujienlaiškio prenumerata