Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Vilniuje lankysis naujoji Švedijos užsienio reikalų ministrė

Sukurta 2019.10.08 / Atnaujinta 2019.10.08 12:44

Spalio 9 dieną, Vilniuje su darbo vizitu lankysis rugsėjo pradžioje pareigas pradėjusi eiti Švedijos užsienio reikalų ministrė Ann Linde. Susitikimo su ministru Linu Linkevičiumi metu planuojama aptarti dvišalį ir regioninį bendradarbiavimą, saugumo, Rytų kaimynystės, Europos Sąjungos aktualijas, Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą tarptautiniuose formatuose.

Ministrai taip pat susitiks su Lietuvoje viešinčia Ukrainos savivaldos administracijos ir nevyriausybinių organizacijų atstovų delegacija, besidominčia lyčių lygybės ir žmogaus teisių klausimais.

Žiniasklaidos atstovų dėmesiui: Kviečiame į trumpą Lietuvos ir Švedijos užsienio reikalų ministrų spaudos konferenciją spalio 9 dieną, 15.20 val., Užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2, Vilnius). Renginyje norinčius dalyvauti žurnalistus kviečiame  registruotis el. paštu [email protected], iki spalio 9 dienos 14 val., nurodant savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklaidos priemonę.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras G. Landsbergis telefoninio pokalbio metu su Norvegijos kolege Ine Marie Eriksen Soreide, Švedijos kolege Ann Linde ir Danijos kolega Jeppe Kofodu aptarė COVID-19 pandemijos situaciją regiono šalyse, dvišalio bendradarbiavimo aktualijas ir paramą Baltarusijos demokratinėms jėgoms.

Dvišaliai santykiai »
download1.jpg

Spalio 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naująja Švedijos ambasadore Inger Buxton, kuri vakar įteikė skiriamuosius raštus prezidentui Gitanui Nausėdai. 

Dvišaliai santykiai »
download.jpg

Birželio 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančia Švedijos ambasadore Maria Christina Lundqvist.

Dvišaliai santykiai »