Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Andriaus Mamontovo koncertas Ženevoje

Sukurta 2019.03.15 / Atnaujinta 2019.03.20 18:06
  Andriaus Mamontovo koncertas Ženevoje

  Legendinis Lietuvos muzikos atlikėjas ir kūrėjas Andrius Mamontovas atvyksta į Ženevą, kur kovo 29 dieną, Alhambra koncertų salėje surengs akustinį koncertą ir bus arti kaip niekada. Akustinis atlikėjo koncertas – tai proga betarpiškai susitikti su klausytojais. Atviro ir jautraus koncerto metu skambės autorinės Andriaus Mamontovo dainos, kurias dainuojame jau kelis dešimtmečius, tokios kaip „Saulės miestas“, „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“ ir kt.

  Kiekvienas Andriaus Mamontovo koncertas yra prasmingas susitikimas su muzika, proga susimąstyti apie save, rasti atsakymus į rūpimus klausimus ir kartais tiesiog padainuoti visiems kartu iš visos širdies.

  Istorinė Alhambra koncertų salė buvo pastatyta 1918 metais. Išskirtinės architektūros ir akustikos erdvė per visus šiuos metus patyrusi ne vieną renovaciją,sujungia šiuolaikines technologas bei unikalią autentiką. Andriui Mamontovui tai jau ne pirmasis apsilankymas Ženevoje, iki šiol jis yra lankęsis čia „La Batie“ festivalyje kartu su E. Nekrošiaus režisuotu spektakliu „Hamletas“ kuriame atliko pagrindinį vaidmenį.

  Praėjusiais metais Andrius Mamontovas kartu su Lietuvos Kameriniu Orkestru, diriguojamu Modesto Pitrėno, legendinėje Abbey Road studijoje, Londone, įrašė vinilinę plokštelę „Šiaurės naktis. Pusė penkių“, o pavasario pradžioje rengia koncertinį turą didžiausiose Lietuvos arenose. Nepraleiskite progos išvysti atlikėją betarpiškame akustiniame formate, Alhambra koncertų salėje.

  Naujienlaiškio prenumerata