Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Jungtinių Tautų būstinėje Ženevoje surengta diskusija apie moterų ir mergaičių ekonominį įgalinimą ir švietimą

Sukurta 2019.03.07 / Atnaujinta 2019.03.07 20:45
  Jungtinių Tautų būstinėje Ženevoje surengta diskusija apie moterų ir mergaičių ekonominį įgalinimą ir švietimą

  2019 m. kovo 7 d. JT būstinėje Ženevoje Žmogaus teisių tarybos 40-osios sesijos paraštėse Prancūzijos, Rumunijos ir Lietuvos nuolatinės atstovybės kartu su JT organizacija UN Women ir nevyriausybine organizacija Plan International surengė diskusiją apie moterų ir mergaičių ekonominio įgalinimo ir švietimo svarbą kovojant su diskriminacija.
   

  JT Moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto (CEDAW) 40-mečio proga organizuotame renginyje pasisakiusi buvusi CEDAW pirmininkė ir dabartinė narė prof. Dalia Leinartė pabrėžė, kad moterų ekonominis įgalinimas yra vienas svarbiausių lyčių lygybę užtikrinančių veiksnių ir pažymėjo svarbų CEDAW vaidmenį ir pasiekimus kovojant su moterų ir mergaičių diskriminacija ekonominio įgalinimo ir švietimo srityse.
   
  Didelio užsienio valstybių diplomatų ir  nevyriausybinių organizacijų atstovų susidomėjimo sulaukusioje diskusijoje pasisakė naujoji CEDAW pirmininkė Hillary Gbedemah (Gana), taip pat Prancūzijos, Rumunijos ir Pietų Afrikos nuolatinių atstovybių vadovai, UN Women, UNICEF ir akademinių institucijų atstovai.
   

  Naujienlaiškio prenumerata