Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ BIURO IR KITŲ TARPTAUTINIŲ ORGANIZACIJŲ ŽENEVOJE

Adresas: Ch. Louis-Dunant 15, 1202 Geneva  SWITZERLAND

plačiau »

Tel. +41 22 7482470
Faksas +41 22 7482477
El. paštas

Lietuva Tarptautinėje darbo konferencijoje pabrėžė žaliosios ekonomikos svarbą kovoje su klimato kaitos pasekmėmis

Sukurta 2017.06.08 / Atnaujinta 2017.06.19 18:39
    Lietuva Tarptautinėje darbo konferencijoje pabrėžė žaliosios ekonomikos svarbą kovoje su klimato kaitos pasekmėmis

    Birželio 8 d. Lietuvos ambasadorius prie Jungtinių Tautų ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje Andrius Krivas pasisakė Tarptautinės darbo konferencijos 106-ojoje sesijoje, vykstančioje Ženevoje, bei pabrėžė Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) Žaliosios iniciatyvos (Green initiative) įgyvendinimo darbo pasaulyje svarbą, ypač atsižvelgiant į reikalingus pokyčius ekonomikos struktūroje bei naudojamose technologijose siekiant sumažinti klimato kaitos pasekmes.

    „Darbo pasaulis ne tik susiduria su iššūkiais, keliamais kovos su klimato kaitos pasekmėmis ir prevencinėmis priemonėmis, bet taip ir jas įtakoja. Tinkamas ir efektyvus darbas, pilnas socialinių partnerių įtraukimas į sprendimų priėmimo procesą, tvarūs verslo modeliai ir ekonomikos transformacija vaidina svarbų vaidmenį klimato kaitos prevencijoje“, teigė A. Krivas. Ambasadorius pakvietė visus konferencijos dalyvius prisidėti prie šiandieninio darbo pasaulio iššūkių sprendimo vystant reikiamus kvalifikuotos darbo jėgos pajėgumus bei pereinant prie žaliosios ekonomikos.

    Birželio 5-16 d. vykstančioje 106-ojoje Tarptautinėje darbo konferencijoje dalyvauja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ bei Lietuvos nuolatinės atstovybės prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje atstovai. TDO šalių narių delegatai sesijoje svarstys darbo pasauliui aktualius klausimus dėl darbo migracijos, įdarbinimo bei tinkamų darbo sąlygų, strateginių tikslų darbo teisių ir fundamentalių darbo principų srityse.

    Naujienlaiškio prenumerata