Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Bazaar 2019.jpg

Maloniai kviečiame apsilankyti 2019 m. gruodžio 3 d. Tautų rūmuose Ženevoje vyksiančioje Jungtinių Tautų moterų gildijos organizuojamoje labdaros mugėje.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
BW30-3.jpg

Rugpjūčio 24 dieną Fribūro universitete estų, latvių ir lietuvių bendruomenių Šveicarijoje nariai šventė Baltijos kelio -- 600 km 2 milionų žmonių gyvą grandinę, susjungusią Vilnių, Rygą ir Taliną, kuria 1989 metais buvo protestuojama prieš 1939 Molotovo-Ribentropo paktą ir jo slaptus protokolus ir atvirai reikalaujama Baltijos šalių laisvės -- 30-ąsias metines.  
 

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
LPKŠ1.jpg

Gegužės 24 dieną Nuolatinėje atstovybėje įvyko pernai įsteigto Lietuvos profesionalų klubo Šveicarijoje (LPKŠ) susitikimas.

Ekonomika ir verslas » Lietuviai Šveicarijoje »
PP2019-7.jpg

Gegužės 19-ąją Lietuvos nuolatinė atstovybė Ženevoje bendradarbiaudama su Šveicarijos-Lietuvos kultūros forumu, Lietuvos Rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubu surengė išvažiuojamąjį lietuviškojo Poezijos pavasario susitikimą.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
Poezijos pavasaris.PNG

Lietuvos nuolatinė atstovybė Ženevoje kartu su Šveicarijos-Lietuvos kultūros forumu kviečia visus, besidominčius šiuolaikine lietuvių literatūra, dalyvauti lietuviškojo Poezijos pavasario renginyje nuolatinės atstovybės patalpose sekmadienį, gegužės 19 d., renginio pradžia 15:00 val.

Lietuviai Šveicarijoje »
Friburas.PNG

Kovo 29 d. 17.00 val. Šveicarijos lietuvių bendruomenė visus kviečia į Pasaulio lietuvių metams skirtą renginį Fribūro universitete. Tai mini-konferencija ir parodos „Dvasiniai Fribūro vaikai. Lietuviai studentai Fribūro universitete ir Lietuvos valstybės kūrimasis“ atidarymas. Šioje parodoje bus eksponuojama ir beveik 100 metų senumo lietuvių studentų draugijos „Lituania“ vėliava, kuri šio renginio metu bus oficialiai perduota Lietuvai. 

Lietuviai Šveicarijoje »
A. Mamontovo koncertas Ženevoje.jpg

Legendinis Lietuvos muzikos atlikėjas ir kūrėjas Andrius Mamontovas atvyksta į Ženevą, kur kovo 29 dieną, Alhambra koncertų salėje surengs akustinį koncertą ir bus arti kaip niekada. Akustinis atlikėjo koncertas – tai proga betarpiškai susitikti su klausytojais. Atviro ir jautraus koncerto metu skambės autorinės Andriaus Mamontovo dainos, kurias dainuojame jau kelis dešimtmečius, tokios kaip „Saulės miestas“, „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“ ir kt.

Lietuviai Šveicarijoje »
Baneris.jpg

Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

Lietuviai Šveicarijoje »
Jėzuitų gimnazija JT.JPG

2019 m. kovo 11-13 dienomis Vilniaus Jėzuitų gimnazijos 19 vyresniųjų klasių moksleivių ir 6 mokytojai lankosi Ženevoje.

Lietuviai Šveicarijoje »
Baneris.jpg

Š. m. kovo 3 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninė registracija balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Palamentą ir t. t.).

Lietuviai Šveicarijoje »
ŠLB Ciuriche A.jpg

Šeštadienį, vasario 23 dieną Ciuriche susirinkę Šveicarijos lietuvių bendruomenės nariai su šeimomis ir draugais iškilmingai paminėjo Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. 

 

Lietuviai Šveicarijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata