Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ BIURO IR KITŲ TARPTAUTINIŲ ORGANIZACIJŲ ŽENEVOJE

Adresas: Ch. Louis-Dunant 15, 1202 Geneva  SWITZERLAND

plačiau »

Tel. +41 22 7482470
Faksas +41 22 7482477
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Bernas.jpg

Šveicarijos sostinėje Berne vyko iškilmingas trijų Baltijos šalių valstybių atkūrimo šimtmečio minėjimas. Renginį kartu su Baltijos šalių ambasadomis ir Šveicarijoje veikiančiomis lietuvių, latvių ir estų bendruomenėmis organizavo Šveicarijos parlamento ryšių su Baltijos šalimis tarpparlamentinė grupė „Pro Baltikum“.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
PP2018-2.jpg

Gegužės 14 dienos vakarą Lietuvos nuolatinėje atstovybėje susirinkę Ženevos lietuviai ir Lietuvos draugai susitiko su poetais, atvykusiais iš Lietuvos: Dainiumi Dirgėla, Gyčiu Norvilu ir Raminta Naujanyte, žinoma sceniniu slapyvardžiu Bjelle.

Lietuviai Šveicarijoje »
EU 3.jpg

Gegužės 9-ąją Lietuvos nuolatinė atstovybė dalyvavo Europos Sąjungos delegacijos Ženevoje patalpose surengtame priėmime Europos dienos proga.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
Kvietimas_galutinis.jpg

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje, bendradarbiaudama su Šveicarijos-Lietuvos kultūros forumu ir Lietuvos rašytojų sąjunga, kviečia visus neabejingus lietuviškai poezijai pirmadienį, 2018 m. gegužės 14 dieną 19:00 val. į „Poezijos pavasario“ renginį, kuriame dalyvaus poetai Dainius Dirgėla ir Gytis Norvilas bei kompozitorė, dainų kūrėja ir atlikėja Raminta Naujanytė, geriau žinoma kaip Bjelle.

Lietuviai Šveicarijoje »
Muza100 Muza groja.jpg

Kovo 16 dieną Lietuvos Nuolatinė atstovybė Ženevoje surengė fortepijoninės muzikos koncertą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Neprilygstamoji Mūza Rubackytė meistriškai, su įkvėpimu ir užsidegimu atliko Čiurlionio, Bethoveno, Šumano ir Listo kūrinius. Jos pasirodymas turėjo didžiulį pasisekimą.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
Vas16 Lugano - amb su Mot Linda.jpg

Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio dieną Lietuvos nuolatinės atstovybės Ženevoje vadovas ambasadorius Andrius Krivas su žmona Rūta Kriviene nuvyko į Lugano pagerbti ten gyvenusių Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signatarų Kazimiero Stepono Šaulio ir Jurgio Šaulio atminimo.
 

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
100 Atkurtai Lietuvai.png

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje sveikina visus Lietuvos piliečius ir draugus su Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiu!

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
Koncerto kvietimas GERAS.jpg

Lietuvos Valstybės atkūrimo Šimtmečio proga Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje nuoširdžiai kviečia visus  į iškilios, pasaulyje pripažintos fortepijono muzikos atlikėjos Mūzos Rubackytės koncertą.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
Prof Mazylis NAbeje.jpg

2017-09-19 Lietuvos Nuolatinėje atstovybėje Ženevoje apsilankė Skirmantės Palčinskaitės vadovaujama  LRT kūrybinė grupė ir VDU profesorius dr. Liudas Mažylis, kuris anksčiau šiais metais Vokietijos diplomatiniame archyve rado autentišką Lietuvos Nepriklausomybės Akto nuorašą su Lietuvos Tarybos narių parašais, 1918 metais siųstą Vokietijos Vyriausybei. Svečiai keliuose Šveicarijos miestuose, istoriškai susijusiuose su Lietuvos nepriklausomybės idėja, filmuos dokumentinę laidą iš ciklo, skirto Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Atstovybė didžiuojasi galėdama suteikti logistinę paramą šiam gražiam projektui.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata