Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos nuolatinis atstovas Ženevoje susitiko su Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos generaliniu direktoriumi

Sukurta 2020.11.19 / Atnaujinta 2020.11.19 14:52
    Lietuvos nuolatinis atstovas Ženevoje susitiko su Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos generaliniu direktoriumi

    Lapkričio 19 d. Lietuvos nuolatinis atstovas Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas susitiko su Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generaliniu direktoriumi Daren Tang.

    Ambasadorius pasveikino PINO generalinį direktorių pradėjus eiti pareigas. Susitikime daug dėmesio skirta Lietuvos ir PINO bendradarbiavimui intelektinės nuosavybės apsaugos ir inovacijų skatinimo srityje. Ambasadorius padėkojo už aktyvią PINO veiklą stiprinant globalią intelektinės nuosavybės teisinės apsaugos sistemą ir reikšmingą indėlį į Covid-19 pandemijos sukeltų sveikatos ir ekonominių iššūkių sprendimą.

    PINO yra pasaulinis intelektinės nuosavybės paslaugų, politikos, informacijos ir bendradarbiavimo forumas, skirtas sukurti subalansuotą ir efektyvią tarptautinę intelektinės nuosavybės apsaugos sistemą, skatinančią naujoves ir kūrybiškumą. Ši specializuota Jungtinių Tautų agentūra vienija 193 valstybes nares. Lietuva PINO nare tapo 1992 m.

    Naujienlaiškio prenumerata