Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos užsienio reikalų ministras susitiko su Pasaulio prekybos organizacijos generaliniu direktoriumi

Sukurta 2020.02.24 / Atnaujinta 2020.02.24 15:01
  Lietuvos užsienio reikalų ministras susitiko su Pasaulio prekybos organizacijos generaliniu direktoriumi

  Vasario 24 d. Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) generaliniu direktoriumi Roberto Azevedo.

  Lietuvos ministras akcentavo būtinybę  atnaujinti PPO taisykles ir pritaikyti jas modernios ekonomikos poreikiams. Susitikimo metu L. Linkevičius pabrėžė Lietuvos paramą daugiašalei prekybos sistemai ir išreiškė viltį, jog artėjanti 12-toji PPO ministrų konferencija taps gera proga ne tik baigti derybas dėl žuvininkystės subsidijų ribojimo, tačiau ir įtvirtinti gerą pažangą Lietuvos verslui aktualiais klausimais.

  „PPO turi užtikrinti sąžiningas žaidimo taisykles, pirmiausia nustatant disciplinas pramoninių subsidijų naudojimui.  PPO taip pat turi atsižvelgti į technologinę pažangą ir nustatyti elektroninės prekybos sąlygas“, - sakė L. Linkevičius.

  Susitikimo metu taip pat buvo aptarti PPO įgyvendinami techninės paramos projektai, skirti padėti pasaulinės prekybos taisyklių įgyvendinimui. Lietuva ne tik pati aktyviai dalyvauja tokio pobūdžio projektuose Rytų partnerystės šalyse, tačiau ir prisideda prie PPO veiklos šioje srityje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata