Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

LR nuolatinė atstovė prie PPO D. Kadišienė įteikė baigimo sertifikatus prekybos politikos kursų dalyviams

Sukurta 2019.03.29 / Atnaujinta 2019.03.29 17:14
    LR nuolatinė atstovė prie PPO D. Kadišienė įteikė baigimo sertifikatus prekybos politikos kursų dalyviams
    Kovo 22 d. PPO baigėsi du mėnesius trukę prekybos politikos kursai - ATPC (Advanced Trade Policy Course) valstybės tarnautojams, pareigūnams, ekspertams, dirbantiems tarptautinės prekybos klausimais savo šalių institucijose ir ministerijose.
    Šioje, jau 23-je, PPO mokymų programoje dalyvavo 27 atstovai iš skirtingų pasaulio šalių ir regionų, įsk. ir iš silpniausiai išsivysčiusių pasaulio šalių (LDC), į PPO stojančių valstybių.
    Šių metų ATPC globėjos pareigos (Patroness) buvo patikėtos LR nuolatinei atstovei PPO D. Kadišienei, kuri su ATPC kursų dalyviais susitiko keletą kartų, pristatydama jiems Lietuvos veiklą PPO, taip pat savo pirmininkavimą svarbiam PPO Prekybos palengvinimo komitetui ir kt. Kovo  22 d. D . Kadišienė įteikdama sertifikatus kursų dalyviams, pasveikino juos sėkmingai užbaigus ATPC programą, ragino įgytas žinias, prasmingas ir naudingas idėjas praktiškai pritaikyti savo šalyse, tiek formuojant jų prekybos politikas, tiek siekiant svarbių ekonominės politikos tikslų. D Kadišienė pabrėžė mokymo programų reikšmę ir naudą, stiprinant šalių gebėjimus įgyvendinti PPO susitarimus, atkreipė dėmesį į Lietuvos dalyvavimą PPO techninės pagalbos veikloje, įskaitant ir PPO globalios fondą (DDAGTF).

    Naujienlaiškio prenumerata