Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
ILC1.jpg

Lietuvos trišalė delegacija, vadovaujama socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio, dalyvauja Tarptautinės darbo organizacijos 108-ojoje konferencijoje, kurioje minimas Tarptautinės darbo organizacijos veiklos šimtmetis.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_9838.jpg

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga gegužės 20-21 d. Ženevoje dalyvavo 72-ojoje Pasaulio sveikatos asamblėjoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
UPR Eth Nic 1.jpg

2019 m. gegužės 6 – 17 d. Ženevoje vykstančioje Visuotinės periodinės peržiūros (UPR) darbo grupės 33-oje sesijoje  Lietuvos nuolatinis atstovas prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas pasisakė visuotinėse periodinėse žmogaus teisių padėties Etiopijoje ir Nikaragvoje peržiūrose.

Užsienio politika ir diplomatija »
UNECE Declar 1.jpg

Deklaracija dėl lyčių lygybės užtikrinimo standartizacijoje atidaryta pasirašymui JT Ekonominės komisijos Europai (UNECE) surengtoje ceremonijoje Tautų rūmuose Ženevoje gegužės 14 dieną.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
JT PdN.jpg

Gegužės 10 dieną Jungtinių Tautų (JT) Rasinės diskriminacijos panaikinimo komitetas paskelbė rekomendacijas Lietuvai dėl Tarptautinės konvencijos dėl visų formų rasinės diskriminacijos panaikinimo įgyvendinimo. Komitetas pažymėjo pozityvias Lietuvos teisines ir institucines priemones, skirtas pakto įgyvendinimui, ypatingai kovos su netolerancija ir diskriminacija, romų integracijos, kovos su žmonių prekyba ir teisėsaugos pareigūnų mokymų kovos su neapykantos nusikaltimais srityse.

Užsienio politika ir diplomatija »
Europos diena 1 (1).jpg

Gegužės 9-ąją Europos Sąjungos delegacija ir ES valstybių narių nuolatinės misijos Ženevoje surengė didelį priėmimą Europos dienos proga. 

Užsienio politika ir diplomatija »

Ministrų kabinetas priėmė sprendimą iš Vyriausybės rezervo skirti 100 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Venesuelos žmonėms.

 

Užsienio politika ir diplomatija »
UPR Albanija.jpg

2019 m. gegužės 6 -  17 d. Ženevoje vykstančioje Visuotinės periodinės peržiūros darbo grupės 33-oje sesijoje  gegužės 6 d. Lietuvos nuolatinis atstovas prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas pasisakė dėl žmogaus teisių padėties Albanijoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
JT CERD 2.jpg

2019 m. balandžio 30 – gegužės 1 d. Ženevoje JT Rasinės diskriminacijos panaikinimo komitetas 98-oje sesijoje svarstė Lietuvos devintąjį ir dešimtąjį periodinius pranešimus pagal Tarptautinę konvenciją dėl visų formų rasinės diskriminacijos panaikinimo.

Užsienio politika ir diplomatija »
ILO DG vst 3.jpg

2019 metų balandžio 25 dieną Vilniuje apsilankė Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) generalinis direktorius Guy Ryder. Jis ir jo vadovaujama delegacija čia dalyvavo aukšto lygio tarptautinėje konferencijoje „Skaitmenizacijos įtaka darbui: kokie sprendimai tiktų visiems?“

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
Viceministras, ITU SG H. Zhao, amb. A. Krivas.jpg

Balandžio 8-10 d. Ženevoje vykstančiame Jungtinių Tautų jau 10-ą kartą surengtame  Pasaulio informacinės visuomenės lyderių (WSIS) forume dalyvaujantis ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis aukšto lygio sesijoje pristatė Lietuvos politinius sprendimus skatinant informacinėmis technologijomis pagrįstas inovacijas bei skaitmeninių technologijų plėtrą.

Užsienio politika ir diplomatija »
Capture.PNG

Kovo 29 d. Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga (ITU), atsižvelgusi į Baltijos šalių nuolatinių atstovų prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje kreipimąsi ir į istorinius faktus, patikslino skelbiamas Lietuvos, taip pat Estijos ir Latvijos narystės ITU pradžios datas.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Prekybos politikos kursai 1.JPG
Kovo 22 d. PPO baigėsi du mėnesius trukę prekybos politikos kursai - ATPC (Advanced Trade Policy Course) valstybės tarnautojams, pareigūnams, ekspertams, dirbantiems tarptautinės prekybos klausimais savo šalių institucijose ir ministerijose.
Šioje, jau 23-je, PPO mokymų programoje dalyvavo 27 atstovai iš skirtingų pasaulio šalių ir regionų, įsk. ir iš silpniausiai išsivysčiusių pasaulio šalių (LDC), į PPO stojančių valstybių.
Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
JT PdN.jpg
Ženevoje vykstančios Žmogaus teisių tarybos 40-osio sesijos debatuose dėl techninės paramos kovo 21 d. Lietuvos delegacija išreiškė paramą JT Vyriausios žmogaus teisių komisarės biuro veiklai teikiant techninę paramą Sakartvelui ir pagyrė Sakartvelą už glaudų bendradarbiavimą su biuru.
Užsienio politika ir diplomatija »
JT.jpg

Ženevoje vykstančioje Žmogaus teisių tarybos 40-ojoje sesijoje kovo 20 d. Lietuvos delegacija išreiškė gilų Lietuvos susirūpinimą dėl Rusijos vykdomų sunkių žmogaus teisių pažeidimų Rusijos okupuotame Kryme ir Ukrainos Donbaso regione ir dėl nesuteikiamos prieigos tarptautiniams žmogaus teisių stebėjimo mechanizmams į šias teritorijas.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata