Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Wall 152x190.jpg

Žinomos Lietuvos menininkės Sigitos Maslauskaitės-Mažylienės darbas "Siena" išrinktas vienu iš trijų Jungtinių Tautų biuro Ženevoje surengto meno konkurso „Ateitis, kurios norime“ nugalėtojų.

Istorinė, kultūros diplomatija »
ID_SR.jpg

Liepos 13 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas ambasadorius Andrius Krivas Žmogaus teisių tarybos 44-osios sesijos interaktyvaus dialogo su JT specialiuoju pranešėju teisėjų ir teisininkų nepriklausomumo klausimams Diego García-Sayán metu pasmerkė Rusijos veiksmus prieš Lietuvos Respublikos teisėjus ir prokurorus.

Užsienio politika ir diplomatija »
SR Belarus.jpg

Liepos 10 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas ambasadorius Andrius Krivas Žmogaus teisių tarybos 44-ojoje sesijoje pasisakė interaktyviame dialoge su JT specialiąja pranešėja žmogaus teisių padėties Baltarusijoje klausimais Anaïs Marin.

Užsienio politika ir diplomatija »
SR FoAA.jpg

Liepos 9 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas ambasadorius Andrius Krivas Šiaurės ir Baltijos šalių vardu pasisakė Ženevoje vykstančios 44-iosios Žmogaus teisių tarybos sesijos interaktyviame dialoge su Jungtinių Tautų Specialiuoju pranešėju teisėms į taikių susirinkimų ir asociacijų laisvę Clément Nyaletsossi Voule.

Užsienio politika ir diplomatija »
ID SR health2.jpg

Liepos 3 d. profesorius Dainius Pūras, baigiantis darbą Jungtinių Tautų specialiojo pranešėjo teisei į fizinę ir psichinę sveikatą poste, pristatė savo paskutinę ataskaitą Žmogaus teisių tarybos 44-ojoje sesijoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_7339.JPEG

Birželio 18-19 d. Lietuva dalyvavo Ženevoje vykstančios Žmogaus teisių tarybos 43-osios sesijos interaktyviame dialoge dėl žmogaus teisių padėties Ukrainoje ir bendruosiuose debatuose dėl techninės paramos ir pajėgumų stiprinimo.

Užsienio politika ir diplomatija »
WHA_LT.jpg

Vakar prasidėjo 73-ioji Pasaulio sveikatos asamblėjos sesija. Nuotoliniu būdu sesijoje dalyvavo ir sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama vyriausybinė delegacija. Savo kalboje ministras pabrėžė, kad Lietuva yra pasiryžusi toliau dirbti kartu su tarptautine bendruomene, operatyviai reaguodama į koronaviruso (COVID-19) sukeltą krizę ir inicijuojant sprendimus, kaip sėkmingai suvaldyti šią krizę.

Užsienio politika ir diplomatija »

Gegužės 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generaliniu sekretoriumi Tedru Adhanomu Ghebreyesu. Pokalbio metu aptartos kovos su COVID-19 pandemija aktualijos, Taivano dalyvavimas PSO bei galimas pakvietimas į Pasaulio sveikatos asamblėjos susitikimą stebėtojo statusu gegužės 18 dieną.

Užsienio politika ir diplomatija »

Balandžio 30 d. Ženevoje vykusioje neformalioje diskusijoje su JT specialiųjų procedūrų koordinacinio komiteto pirmininke Anita Ramasastry ir komiteto nariu ir JT specialiuoju pranešėju  teisei į aukščiausio pasiekiamo lygio fizinę ir psichinę sveikatą prof. Dainiumi Pūru  Lietuva kartu su kitomis Šiaurės Europos ir Baltijos valstybėmis patvirtino savo įsipareigojimus užtikrinti lyčių lygybę ir moterų ir mergaičių teises ir pažymėjo prieigos prie informacijos svarbą kovojant su COVID-19.

Užsienio politika ir diplomatija »
humanrights.jpg

Lietuva, siekdama prisidėti prie Jungtinių Tautų veiklos užtikrinant ir skatinant pagarbą žmogaus teisėms, skyrė trisdešimt tūkstančių eurų Jungtinių Tautų vyriausiosios žmogaus teisių komisarės biuro veiklai.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_6767.jpg

Balandžio 9 d. Ženevoje vykusioje neformalioje diskusijoje su JT Vyriausiąja žmogaus teisių komisare Michelle Bachelet Lietuva bendruose pasisakymuose su kitomis valstybėmis išreiškė paramą žmogaus teisėmis pagrįstam atsakui į COVID-19 pandemiją ir paragino valstybes apsaugoti laisvą ir nepriklausomą žiniasklaidą bei užtikrinti netrikdomą prieigą prie informacijos.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuva, siekdama prisidėti prie tarptautinės bendruomenės atsako į COVID-19 krizę ir pabėgėlių kaip vienos pažeidžiamiausių visuomenės grupių problemas, skyrė lėšų humanitarinei pagalbai.

Užsienio politika ir diplomatija »

Informuojame, kad dėl koronaviruso grėsmės, Lietuvos nuolatinė atstovybė prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje iki atskiro pranešimo dirbs nuotoliniu būdu. Skubiais klausimais prašome kreiptis tel. +41787520186.

CERN_logo_LMA_svetainei.png

Kovo 9 d. Lietuvos mokslų akademijoje posėdžiavo Lietuvos ir Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) jungtinis komitetas, aptaręs Lietuvos dalyvavimą CERN 2019 metais.

Mitsubishi.jpg

Parduodamas diplomatinis automobilis „Mitsubishi Grandis“.

Lietuviai Šveicarijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata