Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Romos Koliziejus nušvis Lietuvos ir Italijos vėliavų spalvomis

Sukurta 2020.03.10 / Atnaujinta 2020.03.10 17:11
  Romos Koliziejus nušvis Lietuvos ir Italijos vėliavų spalvomis

  Šiandien, kovo 10 dieną, 20.00 val. Italijos laiku (21.00 val. Lietuvos laiku) Lietuvos ambasados Italijoje iniciatyva vienas didingiausių pasaulio architektūros paminklų – Romos Koliziejus – bus apšviestas Lietuvos ir Italijos vėliavų spalvomis.

  Tokiu būdu Lietuvos ambasada Italijoje paminės Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį.

  Po Lietuvos trispalvės Koliziejus nušvis Italijos vėliavos spalvomis taip pažymint Lietuvos solidarumą su šia koronaviruso krizę išgyvenančia šalimi.

  „Lietuvos trispalvė Romoje skleis ne tik svarbią laisvės, vienybės, bet ir solidarumo su Italija žinią. Amžinasis miestas kvies viso pasaulio lietuvius būti kartu su Italija“, – teigia Lietuvos ambasadorius Romoje Ričardas Šlepavičius.

  Ambasadorius taip pat pažymėjo, kad ambasada atšaukė turėjusį vykti koncertą. Apšvietimas bus  transliuojamas tik internetu, tokiu būdu skatinant žmones likti namuose.

  Tiesioginę renginio transliaciją bus galima stebėti ambasados YouTube kanale ir Facebook paskyroje https://www.facebook.com/LietuvosambasadaItalijoje/ nuo 19:50 vietos laiku (20:50 Lietuvos laiku).

  Renginio nuotraukos ir vaizdo klipas bus talpinami čia.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Italija3.jpg

  Birželio 2 dieną ministras Linas Linkevičius pasveikino Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Luigi Di Maio ir šios valstybės žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_20200422_150615.jpg

  Balandžio 22 dieną iš Lietuvos į Italiją išvyko kovoje su COVID-19 virusu būtina medicinos įranga ir apsaugos priemonės. Tai – humanitarinė pagalba, kurią Lietuvos Respublikos Vyriausybė balandžio 8 dienos nutarimu skyrė savo artimai partnerei Italijai, atsiliepdama į jos prašymą pagelbėti įveikti koronaviruso sukeltą pandemiją, šalyje nusinešusią ypač daug žmonių aukų.

  Dvišaliai santykiai »
  Your paragraph text.png

  Informuojame, kad Lietuvos piliečiai, esantys Italijoje ir norintys grįžti į Lietuvą, raginami nedelsiant susisiekti su „Avia Solutions Group“ atstovais el. paštu [email protected], [email protected] arba mobiliuoju telefonu +37065607100.

  Daugiau informacijos  →

  Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »
  93214_8354f7891af1cde50138a4f0d928583f.png

  Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionių rekomendacijas dėl Ispanijos, Prancūzijos ir Vokietijos: sparčiai plintant koronavirusui, rekomenduojame atsisakyti nebūtinų kelionių į šias šalis. Jei vykti yra būtina, rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus.

  Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »
  93236_7e74490cda1134c6330ea0a4948fed90.jpg

  Lietuvos ambasada Latvijoje atidarė parodą „Kauno modernizmo architektūra tarpukaryje”. Parodos tikslas – pažymėti UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metus ir skatinti diskusiją apie Kauno, kaip modernizmo sostinės, fenomeną.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Atsižvelgiant į naujausią informaciją, gautą iš Italijos institucijų dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo, Užsienio reikalų ministerija nerekomenduoja vykti į šią šalį.

  Ministerijos naujienos »