Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
WHA_LT.jpg

Vakar prasidėjo 73-ioji Pasaulio sveikatos asamblėjos sesija. Nuotoliniu būdu sesijoje dalyvavo ir sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos vadovaujama vyriausybinė delegacija. Savo kalboje ministras pabrėžė, kad Lietuva yra pasiryžusi toliau dirbti kartu su tarptautine bendruomene, operatyviai reaguodama į koronaviruso (COVID-19) sukeltą krizę ir inicijuojant sprendimus, kaip sėkmingai suvaldyti šią krizę.

Užsienio politika ir diplomatija »

Gegužės 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generaliniu sekretoriumi Tedru Adhanomu Ghebreyesu. Pokalbio metu aptartos kovos su COVID-19 pandemija aktualijos, Taivano dalyvavimas PSO bei galimas pakvietimas į Pasaulio sveikatos asamblėjos susitikimą stebėtojo statusu gegužės 18 dieną.

Užsienio politika ir diplomatija »

Balandžio 30 d. Ženevoje vykusioje neformalioje diskusijoje su JT specialiųjų procedūrų koordinacinio komiteto pirmininke Anita Ramasastry ir komiteto nariu ir JT specialiuoju pranešėju  teisei į aukščiausio pasiekiamo lygio fizinę ir psichinę sveikatą prof. Dainiumi Pūru  Lietuva kartu su kitomis Šiaurės Europos ir Baltijos valstybėmis patvirtino savo įsipareigojimus užtikrinti lyčių lygybę ir moterų ir mergaičių teises ir pažymėjo prieigos prie informacijos svarbą kovojant su COVID-19.

Užsienio politika ir diplomatija »
humanrights.jpg

Lietuva, siekdama prisidėti prie Jungtinių Tautų veiklos užtikrinant ir skatinant pagarbą žmogaus teisėms, skyrė trisdešimt tūkstančių eurų Jungtinių Tautų vyriausiosios žmogaus teisių komisarės biuro veiklai.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG_6767.jpg

Balandžio 9 d. Ženevoje vykusioje neformalioje diskusijoje su JT Vyriausiąja žmogaus teisių komisare Michelle Bachelet Lietuva bendruose pasisakymuose su kitomis valstybėmis išreiškė paramą žmogaus teisėmis pagrįstam atsakui į COVID-19 pandemiją ir paragino valstybes apsaugoti laisvą ir nepriklausomą žiniasklaidą bei užtikrinti netrikdomą prieigą prie informacijos.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuva, siekdama prisidėti prie tarptautinės bendruomenės atsako į COVID-19 krizę ir pabėgėlių kaip vienos pažeidžiamiausių visuomenės grupių problemas, skyrė lėšų humanitarinei pagalbai.

Užsienio politika ir diplomatija »

Informuojame, kad dėl koronaviruso grėsmės, Lietuvos nuolatinė atstovybė prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje iki atskiro pranešimo dirbs nuotoliniu būdu. Skubiais klausimais prašome kreiptis tel. +41787520186.

CERN_logo_LMA_svetainei.png

Kovo 9 d. Lietuvos mokslų akademijoje posėdžiavo Lietuvos ir Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) jungtinis komitetas, aptaręs Lietuvos dalyvavimą CERN 2019 metais.

Mitsubishi.jpg

Parduodamas diplomatinis automobilis „Mitsubishi Grandis“.

Lietuviai Šveicarijoje »
2020-03-05 Ratification C29  by LITHUANIA 05.jpg

Kovo 5 d. Lietuvos nuolatinis atstovas prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) generaliniam direktoriui Guy Ryder įteikė Lietuvos Respublikos ratifikacinius 2014 metais Ženevoje priimto TDO konvencijos dėl priverstinio ar privalomojo darbo protokolo raštus.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
JT.jpg

Kovo 5 d. Lietuvos delegacija pasisakė Žmogaus teisių tarybos 43-osios sesijos bendruosiuose debatuose dėl tematinių žmogaus teisių klausimų.
 

Užsienio politika ir diplomatija »
HRC43.jpg


Kovo 4 d. Lietuvos delegacija pasisakė Žmogaus teisių tarybos 43-osios sesijos interaktyviame dialoge dėl žmogaus teisių gynėjų.

Užsienio politika ir diplomatija »
XX sale.jpg

Vasario 27 d. Lietuvos delegacija pasisakė Žmogaus teisių tarybos 43-osios sesijos interaktyviame dialoge su JT Vyriausiąja žmogaus teisių komisare Michelle Bachelet dėl rohindžų ir kitų mažumų teisių pažeidimų Mianmare pagrindinių priežasčių.

Užsienio politika ir diplomatija »
30-etis 1.jpeg

Vasario 24 d. Ženevoje Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos būstinėje surengtas šventinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtųjų metinių minėjimo renginys.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, sveikindamas susirinkusius svečius, pabrėžė, kad Lietuva per trisdešimt nepriklausomybės metų sugebėjo sukurti sėkmingą, laisvą ir demokratiniais standartais paremtą valstybę, kuri gali didžiuotis būdama patikima Europos Sąjungos, Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos, Jungtinių Tautų, Pasaulio prekybos organizacijos, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos ir kitų tarptautinių organizacijų narė ir aktyvi tarptautinės politikos proceso dalyvė.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata