Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
BW30-3.jpg

Rugpjūčio 24 dieną Fribūro universitete estų, latvių ir lietuvių bendruomenių Šveicarijoje nariai šventė Baltijos kelio -- 600 km 2 milionų žmonių gyvą grandinę, susjungusią Vilnių, Rygą ir Taliną, kuria 1989 metais buvo protestuojama prieš 1939 Molotovo-Ribentropo paktą ir jo slaptus protokolus ir atvirai reikalaujama Baltijos šalių laisvės -- 30-ąsias metines.  
 

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
PP2019-7.jpg

Gegužės 19-ąją Lietuvos nuolatinė atstovybė Ženevoje bendradarbiaudama su Šveicarijos-Lietuvos kultūros forumu, Lietuvos Rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubu surengė išvažiuojamąjį lietuviškojo Poezijos pavasario susitikimą.

Istorinė, kultūros diplomatija » Lietuviai Šveicarijoje »
Capture.PNG

Kovo 29 d. Tarptautinė telekomunikacijų sąjunga (ITU), atsižvelgusi į Baltijos šalių nuolatinių atstovų prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje kreipimąsi ir į istorinius faktus, patikslino skelbiamas Lietuvos, taip pat Estijos ir Latvijos narystės ITU pradžios datas.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Capture.PNG

Lietuvos, Latvijos ir Estijos nuolatiniai atstovai Ženevoje kreipėsi į Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos generalinį sekretorių prašydami tikslinti viešai skelbiamą jų šalių narystės šioje organizacijoje pradžios datą.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Vas25 priemim1.jpg

Vasario 25 dieną Lietuvos nuolatinė atstovybė Ženevoje surengė priėmimą Tautų rūmuose, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai. 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata