Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kviečiame atlikti praktiką atstovybėje

Sukurta 2022.06.08 / Atnaujinta 2022.06.08 10:45

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė Ženevoje kviečia Lietuvos arba užsienio aukštųjų mokyklų studentus ir absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne anksčiau kaip prieš dvejus metus iki praktikos atstovybėje pradžios, pasižyminčius gerais darbo organizavimo įgūdžiais, analitiniu mąstymu, iniciatyvumu, labai gerai mokančius anglų kalbą, atlikti praktiką atstovybėje. Prancūzų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Studentai ir stažuotojai turės galimybę praktikos metu pagilinti bendrąsias žinias apie Jungtinių Tautų institucijas, Pasaulio prekybos organizaciją ir kitas tarptautines organizacijas, jų veiklą ir funkcijas; surinkti papildomos informacijos rašomiems bakalauro ar magistro darbams; įgyti praktinių žinių ir įgūdžių, kurių reikia darbui Lietuvos Respublikos diplomatinėje ir valstybės tarnyboje. Įprastai studentui arba stažuotojui pavedamos įvairios funkcijos: dalyvavimas (stebėtojo teisėmis) posėdžiuose, konferencijose, seminaruose, pagalba aukšto lygio vizitų metu, atmintinių rašymas, administracinė - techninė pagalba atstovybės darbuotojams.

Praktikos metu studentai ir absolventai neįdarbinami, jiems nėra mokamas darbo užmokestis. Taip pat nėra apmokamos su praktikos atstovybėje atlikimu susijusios transporto, apgyvendinimo, pragyvenimo, gyvybės, sveikatos, civilinės atsakomybės ir kitokio draudimo išlaidos.

Jei susidomėjote galimybe atlikti praktiką, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką el. p. [email protected].

Atkreipiame dėmesį, kad Klausimyno, skirto asmenims, kurie pretenduoja atlikti praktiką Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje, konsulinėje įstaigoje, atstovybėje prie tarptautinių organizacijų vertinimas užtrunka iki dviejų mėnesių.

Bendrai informacijai gauti prašome skambinti tel: + 41 22 748 2484.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha