Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE JUNGTINIŲ TAUTŲ BIURO IR KITŲ TARPTAUTINIŲ ORGANIZACIJŲ ŽENEVOJE

Adresas: Ch. Louis-Dunant 15, 1202 Geneva  SWITZERLAND

plačiau »

Tel. +41 22 7482470
Faksas +41 22 7482477
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
VA1.jpg

Spalio 10 d. Europos Sąjungos komisaras, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą, Vytenis Andriukaitis lankėsi Lietuvos nuolatinėje atstovybėje prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje bei susitiko su nuolatinės atstovybės darbuotojais. Jį lydėjo ES komisaro kabineto narė Annika Nowak bei ES delegacijos Ženevoje vadovas ambasadorius Peter Sorensen.

Užsienio politika ir diplomatija »

Nuotraukos šaltinis: PINO

Spalio 2-11 d. Ženevoje vyksta Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generalinės asamblėjos, kuriose tariamasi dėl organizacijos biudžeto ir iš jo finansuojamų programų 2018 – 2019 metų laikotarpiui, aptariamos ir tvirtinamos veiklos ataskaitos bei vyksta derybos dėl normatyvinių klausimų ir keturių PINO išorinių biurų įsteigimo nutolusiose PINO narėse.

Užsienio politika ir diplomatija »
UNHRC ExCom.jpg

Spalio 4 d. LR nuolatinis atstovas prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas pasisakė 68-oje Jungtinių Tautų Vyriausiojo pabėgėlių komisaro biuro (JTVPK) Vykdomojo komiteto sesijoje. Lietuva šiais metais tapo Vykdomojo komiteto nare.

Užsienio politika ir diplomatija »
XX sale - 20170928.jpg

2017 m. rugsėjo 28 dieną Lietuvos delegacija pasisakė bendruose debatuose Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos 36-ojoje sesijoje. Lietuvos atstovas paėmė žodį atsiliepdamas į JT vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biuro žodinį informacijos atnaujinimą dėl Gruzijos.

Užsienio politika ir diplomatija »
XX sale.jpg

2017 m. rugsėjo 26 d. Žmogaus teisių tarybos (ŽTT) 36-ojoje sesijoje JT vyriausiojo žmogaus teisių komisaro pavaduotoja Kate Gilmore pristatė 19-ąjį raportą apie žmogaus teisių padėtį Ukrainos Kryme ir pateikė Vyriausiojo žmogaus teisių komisaro atnaujintą žodinę informaciją apie Ukrainą.

Užsienio politika ir diplomatija »

Rugsėjo mėnesio pradžioje Lietuvos nepriklausomas ekspertas, VU TSPMI lektorius Romas Švedas išrinktas Jungtinių Tautų Espoo konvencijos dėl poveikio aplinkai vertinimo tarpvalstybiniame kontekste Įgyvendinimo komiteto pirmininku 2017-2020 m. laikotarpiui.

Užsienio politika ir diplomatija »
thumbnail.jpg

Rugsėjo 22 d. Lietuvos LR nuolatinis atstovas prie JT biuro Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas pirmininkavo Rytų Europos grupės koordinaciniam susitikimui dėl pasirengimo Biologinių ginklų konvencijos (BWC) šalių narių metiniam susitikimui, kuris vyks š. m. gruodžio 4-8 d., vadovaujamas Indijos ambasadoriaus Amandeep Singh Gill. Susitikimo metu diskutuota dėl klausimų, kurie turėtų būti įtraukti į BWC metinio susitikimo darbotvarkę, tolesnio konsultacinio proceso bei darbo metodų.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 10 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Siera Leonėje. Lėšos bus pervestos Tarptautinei Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio federacijai. 2017 metais Lietuva skyrė 220 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai nukentėjusiems nuo konfliktų ir stichinių nelaimių Ukrainoje, Sirijoje, Irake, Jemene, Pietų Sudane, Somalyje, Nigerijoje, Malyje ir Šri Lankoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
XX sale - pasisakymas.jpg

2017-09-20 JT Žmogaus teisių taryboje Ženevoje Lietuvos delegacija pasisakė interaktyviame dialoge apie čiabuvių tautų teises.

Užsienio politika ir diplomatija »
XX sale.jpg

Lietuvos delegacija pasisakė Žmogaus teisių tarybos 36-ojoje sesijoje Ženevoje interaktyviuose dialoguose su Tyrimo komisijomis dėl Sirijos (2017 m. rugsėjo 18 d.) ir dėl Burundžio (rugsėjo 19 d.).

Užsienio politika ir diplomatija »
HRC36 - NB8 pareiskimas.jpg

2017 metų rugsėjo 15 dieną Baltijos ir Šiaurės Europos šalių delegacijos paskėlbė bendrą pareiškimą kasmetinėje diskusijoje dėl genderinės perspektyvos integravimo, įvykusioje Ženevoje pagal JT Žmogaus teisių tarybos 36-osios sesijos programą.

Užsienio politika ir diplomatija »
CED 2.jpg

2017 m. rugsėjo 4 ir 5 dienomis Ženevoje lankosi Lietuvos vyriausybinė delegacija, vadovaujama teisingumo viceministro Pauliaus Griciūno. Delegacija dalyvauja Lietuvos ataskaitos svarstymuose Jungtinių Tautų Priverstinių dingimų komiteto 13-ojoje sesijoje. Delegacijoje dalyvauja atstovai iš Teisingumo, Socialinės apsaugos ir darbo, Vidaus reikalų, Krašto apsaugos ministerijų, Generalinės prokuratūros, Kriminalinės policijos biuro, Kalėjimų departamento, Valstybinio psichikos sveikatos centro ir Lietuvos nuolatinės atstovybės Ženevoje.

Užsienio politika ir diplomatija »

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 10 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai nukentėjusiems nuo potvynių Šri Lankoje ir 20 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Maliui.

Užsienio politika ir diplomatija »
80670_c4dec1c622169f7b0baa6509572abac7.jpg

Jungtinių Tautų (JT) biure Ženevoje vykusiose JT švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) ir JT vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biuro organizuotose daugiašalėse konsultacijose Lietuva pasidalino sukaupta patirtimi ir pateikė rekomendacijas dėl tolesnio JT veiksmų plano dėl žurnalistų saugumo ir kovos su nebaudžiamumu įgyvendinimo.

Užsienio politika ir diplomatija »
DSC_6693.JPG

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir su delegacija Lietuvoje viešinti Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN) generalinė direktorė dr. Fabiola Gianotti birželio 27 dieną pasirašė Lietuvos Respublikos ir CERN susitarimą dėl CERN asocijuotos narės statuso suteikimo. Lietuva taps penktąja CERN asocijuota šalimi nare ir įsilies į organizaciją, jungiančią 22 valstybes nares ir apie 12 tūkstančių mokslininkų.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata