Lietuvos nuolatinis atstovas jungiasi prie Ženevos lyčių lygybės lyderių
Jungtinių Tautų biuro Ženevoje generalinis direktorius Michael Møller, JAV nuolatinė atstovė Ženevoje ambasadorė Pamela Hamamoto ir nevyriausybinės organizacijos „Moterys prie stalo“ įkūrėja ir vadovė Caitlin Kraft-Buchman pasveikino Lietuvos nuolatinį atstovą prie JT biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorių Andrių Krivą prisijungus prie „Ženevos lyčių lygybės lyderių“ tinklo, kurį jie subūrė 2015-aisiais metais.
Tinklo nariais kviečiami tapti Ženevoje dirbantys ambasadoriai, tarptautinių organizacijų vadovai ir nevyriausybinių organizacijų lyderiai, palaikantys „lyčių lygybės lyderių“ tikslą įveikti tam tikras sistemines kliūtis, kurios neleidžia moterims pilnai atskleisti savo potencialą ir padaryti visavertį įnašą į visuomenės gyvenimą. Tinklas jungia virš 100 narių.
„Tikras organinis lyčių lygybės integravimas į politinius sprendimus visuose valdžios ir visuomenės segmentuose yra būtina sąlyga pasaulio bendrijos gebėjimui daryti pažangą taikaus ir darnaus vystymosi kelyje,“ – savo paraiškoje dėl prisijungimo prie iniciatyvos rašė ambasadorius.
Lyčių lygybės aspektai yra aktualūs įgyvendinant visus pernai JT užsibrėžtus Tvarios plėtros tikslus iki 2030 metų. Jungtinių Tautų biuras ir kitos Ženevoje įsikūrusios tarptautinės organizacijos turi centrinį vaidmenį jų įgyvendinime savo specializacijos srityse.
Daugiau informacijos apie Ženevos lyčių lygybės lyderių tinklą yra interneto puslapyje www.genevagenderchampions.com